Carsten Skovgaard-Holm

        Administrationschef
       
Telefon: 61 79 48 87
        E-mail:

 

 


Ingebritt van der Poel

Administrativ konsulent
Telefon: 53 86 16 60
E-mail: ipo@km.dk

 


Elsebeth Højgaard

Organist
Telefon 51 94 43 02
E-mail: organisten@kingoskirke.dk
Træffes bedst i Kingos Kirke på hverdage undtagen fredag.


 
Sven Micha

Organist
Telefon: 40 26 61 63
E-mail: sven@kingoskirke.dk                                                                                                         


 Susanne Gren Harstad

 Rytmisk kirkemusiker      
 Telefon: 93 93 63 80
 E-mail: susanne.harstad@outlook.dk
 Træffes bedst eftermiddag/aften                                                                                                                         


Kristoffer Priem

Kirketjener
Telefon: 21 21 72 02
E-mail: kristoffer@kingoskirke.dk
Fridag: mandag


Abel Zemhret Kidane

Kirketjener
Telefon: 40 20 97 32
E-mail: abel@kingoskirke.dk
Fridag: fredag


Annette Christensen

Sognemedhjælper
Telefon 35 82 05 15
E-mail: annette@kingoskirke.dk
Træffes bedst på kontoret i Hamletsgade 15, st. tv, tirsdag og torsdag 11-12.


Dorte Krogh Eriksen 

Sognemedhjælper
Telefon 40 10 73 37
E-mail: dorte@kingoskirke.dk


Camilla Alegre 

Karrésekretær
Telefon 24 60 97 07
E-mail: karre@kingoskirke.dk


Paul-Erik Märtens

Diakon
Telefon 26 89 06 30

Træffes bedst i Kingos kirke onsdag kl. 14-18


Kok Berit
Træffes i Kingos kirke onsdag kl. 14-18